"Вчимося прощати". Урок у 4 класі

Мета: допомогти дітям зрозуміти, що таке прощення, вчити просити пробачення, наслідувати самого Господа Ісуса Христа, який навчає всепрощення; розвивати художньо-образне мислення, мовлення дітей; виховувати високі християнські чесноти.

Завантажити розробку


"Життя у правді". Урок у 3 класі

Мета: ознайомити учнів із заповіддю Божою, що стосується правди на землі; вчити дітей визнавати свою вину, відповідати за свої вчинки; формувати моральну людську якість – чесність; виховувати любов до ближнього, порядність, благородство душі і чисту совість.

Завантажити розробку


"Моя родина". Урок у 2 класі

Мета: вчити дітей розуміти історію свого роду, сім’ї, бажання піклуватися про членів родини; розвивати спостережливість, уважність, вміння запам'ятовувати, робити висновки; виховувати почуття духовної єдності поколінь, бажання берегти родину, як часточку великої родини – українського народу.

Завантажити розробку


"Хліб - це життя!". Урок у 1 класі

Мета: ознайомити дітей з історією створення хліба,формувати поняття «хліб Небесний» як благодать, навички святості, добра і правдивості,виховувати пошану та любов до хліба, почуття вдячності за хліб щоденний; працьовитість, пошану до людей праці, схильність безкорисливо творити добро.

Завантажити розробку

Кiлькiсть переглядiв: 487

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.