Як унормувати екранний час дитини

/Files/images/stopsexтинг.jpg

У стресові часи й дорослі, й діти схильні до ненормованого екранного часу, коли є необхідність переглянути соціальні мережі, прочитати новини, поспілкуватись з близькими та друзями онлайн.

Цей час не піддається контролю і нам може здаватись, ніби ми зайшли в мережу на декілька хвилин, але по факту пройшли години.

Команда #stop_sexтинг хоче поділитися з вами порадами, щодо того як унормувати екранний час дитини в кризовій ситуації:

- домовтесь з дитиною про кількість часу, яку вона може проводити зі смартфоном на день - у соціальних мережах/онлайн-іграх/ і тд;

- контролюйте, де дитина найчастіше перебуває в мережі і що там робить, оскільки зараз дуже багато насильницького контенту у відкритому доступі.

Зараз цифровий простір часто стає заміною стресової реальності, але довготривале перебування дитини в мережі не корисне як для фізичного, так і для психічного здоров’я.

Отже, не забувайте про:

- спільну коротку фізичну активність (це також дозволяє знизити рівень тривоги й знизити фізичну напругу);

- творчу активність, наприклад: замість смартфона використовуйте розмальовки (якщо немає можливості взяти готові картинки, то обведіть руку на папері, а дитина хай розмальовує різними узорами відбиток руки), пазли, плетіння з бісеру - будь-що, що залучає дрібну моторику рук. Подібні дії так само дозволяють відвернути увагу від фонової тривоги, паніки та страху.

Нехай буде спокійним розум!

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.