Склад учнівської ради "МУР"(Міцна українська родина) 2021-2022 н.р.
Склад учнівської ради "МУР" (Міцна українська родина) 2020-2021 н.р.
Склад учнівськокої ради "МУР" (міцна українська родина) | Склад загальношкільної учнівської організації "РІД" | ||||||
Назва осередку | Клас | Прізвище, ім'я учня | Назва | Клас | Прізвище, ім'я учня | ||
Староста | 1 | Бойчук Дарія | Голова родини (осередок націона- льного відродже- ння) | 1 | Євген Кодира | ||
2 | Яремійчук Софія | 2 | Мойсюк Богдан | ||||
3 | Чалий Денис | 3 | Ребенчук Іван | ||||
4 | Воронович Тарас | 4 | Воронович Тарас | ||||
5 | Сумарук Христина | 5 | Кічак Станіслав | ||||
6 | Дійчук Богдан | 6 | Дійчук Богдан | ||||
7 | Іванюк Віра | 7 | Шведюк Христина | ||||
8 | Пророчук Софія | 8 | Юрійчук Ігор | ||||
9 | Самокіщук Олеся | 9 | Самокіщук Олеся | ||||
Навчальний осередок | 1 | Шведюк Станіслав | |||||
2 | Процюк Артем | Голова учнівської організації "РІД" - Самокіщук Олеся | |||||
3 | Бович Михайло | ||||||
4 | Іванюк Надія | ||||||
5 | Ласитчук Андрій | Опікуни | Клас | Прізвище ініціали вчителя | |||
6 | Петричук Софія | Класні керівники | 1 | Бурдяк Г.В. | |||
7 | Кабин Аліна | 2 | Лелет М.В. | ||||
8 | Пиптюк Микола | 3 | Андріюк Л.В. | ||||
9 | Бурдяк Романа | 4 | Свирид Г.В. | ||||
Інформаційно-правовий осередок | 1 | Лисицький Станіслав | 5 | Стефурак М.М. | |||
2 | Іванюженко Марія | 6 | Пономаренкова С.В. | ||||
3 | Гордій Ілля-Максим | 7 | Самокіщук М.А. | ||||
4 | Михайлюк Марія | 8 | Стефурак Г.В. | ||||
5 | Мицкан Марія | 9 | Довбенчук Б.І. | ||||
6 | Угрин Наталя | ||||||
7 | Петричук Марія | Кт - педагог-організатор, онсультан Іванюк Людмила Василівна | |||||
8 | Олексюк Микола | ||||||
9 | Черкач Ярослав | ||||||
Осередок організаторів дозвілля та добрих справ | 1 | Столащук Адріана | |||||
2 | Кабин Вадим | ||||||
3 | Самокіщук Андрій | ||||||
4 | Кічак Діана | ||||||
5 | Д'яконюк Олеся | ||||||
6 | Петричук Ангеліна | ||||||
7 | Шкурган Тетяна | ||||||
8 | Петричук Василь | ||||||
9 | Кімейчук Микола | ||||||
Голова учнівської ради "МУР" - Гринюк Ольга | |||||||
Заступник (секретар) учнівської ради "МУР"- Бурдяк Романа | |||||||
Співпраця з органами учнівського самоврядування
Косівське Районне Учнівське Самоврядування
№ | Зміст роботи | Термін | Відповідальний | Клас | Примітка |
1 | Обрання органів учнівського самоврядування в класах та школі | до 07.09 | Педагог-організатор, класні керівники | ||
2 | Проводити навчання лідерів учнівського самоврядування | 1 раз в місяць | Педагог-організатор | ||
3 | Скласти плани роботи та тематику засідань: - учнівської ради; - комітетів | Вересень Січень | Педагог-організатор Голова «Роду» Голови комітетів | ||
4 | Допомагати проводити засідання органів учнівського самоврядування: - учнівської ради; - комітетів | 1 раз в місяць | Педагог-організатор Голова «Роду» Голови комітетів | ||
5 | Допомагати в проведенні конкурсу «Клас року», «Найкласніший клас» | протягом навчального року | Педагог-організатор, учнівська рада | 1-9 | |
6 | Допомогти в організації та проведенні Загальношкільної учнівської конференції. | 07.09 | Педагог-організатор Голова «Роду» | ||
7 | Провести навчання голів комісій учнівського самоврядування «Я -лідер» | 14.09 | Педагог-організатор | ||
8 | Допомогти в організації та проведенні Дня учнівського самоврядування у школі. | 05.10 | Педагог-організатор Голова «Роду» | ||
9 | Проводити рейди-перевірки: - По озелененню класів; - По дотриманню чистоти приміщень; - Підготовки учнів до уроків. | Вересень Щотижня | Педагог-організатор, учнівська рада | ||
10 | Здійснити рейд-перевірку класних куточків. | До 29.09 | Педагог-організатор, учнівська рада | 1-9 | |
11 | Допомогати у проведенні щотижневих лінійок | По понеділках | Педагог-організатор, учнівська рада | 1-9 | |
12 | Контролювати проведення ранкових зарядок та виконання Гімну України | Щоденно | Черговий клас по школі | 1-9 | |
13 | Урочисте прийняття 2 класу в «РІД» | 12.10 | Педагог-організатор, учнівська рада |
Коментарi