Гімназія розташована в центрі села. Площа території складає 0,6232 га. З неї виділено такі функціональні зони: навчальна (0,0445 га), навчально-виробнича (0,00491 га), фізкультурно-спортивна (0,07 га), сільськогосподарська (0,0061 га).

Шкільні приміщення знаходяться в двох корпусах. Загальна площа приміщень становить 598 кв.м.

Опалення водяне від власної котельні на твердому паливі. Водопостачання проводиться із шкільної криниці.

У корпусі №1 розміщено 6 класних кімнат, учительська, комп’ютерний клас та спортивна кімната, кімната корекційно-розвиткових занять, бібліотека.

У корпусі №2 є 3 класні кімнати початкових класів та внутрішній туалет. Перший, другий, третій та четвертий класи початкової школи обладнані відповідно до вимог НУШ (телевізори, ноутбуки, принтери, ламінатор, меблі та багато нових дидактичних матеріалів).

В окремому корпусі знаходиться шкільна їдальня на 40 посадкових місць.

Для успішного навчання та розвитку дітей в школі функціонують 3 кабінети: фізичний, біологічний та інформатики. Кабінет фізики обладнаний відповідними меблями: лабораторними столами для учнів, стільцями, демонстраційним столом для вчителя, шафами для зберігання приладдя, посібників, обладнанням для проведення практичних та лабораторних робіт з фізики.

У кабінеті біології містяться інформаційні стенди з біології та різні таблиці, гербарії, навчальні колекції, мікропрепарати, моделі та муляжі, лабораторні прилади.

У кабінеті інформатики є 5 комп’ютерів, які під’єднані до мережі Інтернет, два ноутбуки, мультимедійний проектор з екраном. Даний кабінет є центром впровадження комп'ютерних технологій у навчально-виховний процес школи. На базі кабінету проводяться уроки 2-9 класів.

Кабінет відкритий для навчання вчителів основам комп'ютерної грамотності, а також для доступу до ресурсів Інтернету.

Кiлькiсть переглядiв: 703

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.