06 лютого 2019 року в школі було проведено Батьківський всеобуч на тему
«Безпечний Інтернет та комп’ютерна залежність, їх вплив на спілкування та розвиток учнів».

На сьогоднішній день тема досить актуальна. Інтернет- технології стали природною частиною життєдіяльності дітей і сучасної молоді. Невміння працювати з комп’ютером і орієнтуватися в Інтернет- просторі в сучасному суспільстві можна порівняти з невмінням писати й читати. Комп’ютер сьогодні є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку. Але для того, щоб повноцінно орієнтуватися у віртуальному просторі дитині, треба вчитися структурувати великі потоки інформації, дотримуючись основних правил безпеки в мережі, вміти захистити свої дані, вчитись захищатись від вірусів та не дати себе пограбувати; думати, перш ніж публікувати щось, не годувати рейтерів своєю увагою та вчитись шукати докази інформації, яку зустріли на своєму шляху.

Тема достатньо багатогранна, цікава, непроста, яка при бажанні може наділити багатьма знаннями, а при неправильному користуванні – нашкодити .

Батьківський всеобуч провели в активному діалозі з батьками та учнями, було багато почуто цікавого. Приємно вразив той факт, що нас педагогів, було почуто, надіємося, що і на практиці наші учні та батьки будуть прекрасними користувачами та будуть володіти інформацією, яка є безцінним талісманом у кожного, хто нею володіє.

Дякуємо всім за плідну роботу та бажання творити на безмежних кордонах безпечного Інтернету.


Заходи щодо спалювання сухої трави
№ з/п Захід Клас Дата Відповідальна особа
1. Виховна година «Ми – частинка природи: бережемо її» 1-4 18.03 Класоводи
2. Виховна година «Небезпечні захворювання через спалювання сухої рослинності, побутових відходів» 5-9 20.03 Класні керівники
3. Бібліотечний урок «Вікно у лісову природу: не паліть суху траву – бережіть нас» 1-9 21.03 Бібліотекар Самокіщук Г.І.
4. Круглий стіл «Спалювання сухої трави – причина пожеж у лісах». 5-9 22.03 Вчитель біології Пліхтяк Т.Т.
5. Роз´яснювальна та просвітницька робота «Закон України, стаття 12 “Про охорону навколишнього природного середовища», Закон України, стаття 27 «Про рослинний світ», «Кодекс України про відповідальність за самовільне спалювання листя у парках, скверах та інших місцях». Батьківскі збори 22.03 Класоводи та класні керівники
Кiлькiсть переглядiв: 333

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.