Протокол

загальношкільних батьківських зборів

Городянської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів

12.10.2018 року

Присутні : 56 осіб (педагогічний колектив - 18 осіб, батьки - 38)

Запрошені: сільський голова Пророчук В.П.

Порядок денний

1. Вибори членів Ради навчального закладу.

2. Вибори голови Ради навчального закладу.

3. Вибори голови батьківського комітету.

4. Про підсумки роботи за літній період та планування роботи в навчальному закладі на 2018/2019 навчальний рік.

5. Про харчування учнів в їдальні.

6. Проходження медичного огляду учнями.

7. Відвідування навчального закладу учнями.

8. Про збереження життя учнів начального закладу.

І. СЛУХАЛИ: Пучко Олександру Василівну, директора школи, яка наголосила, що для належного функціонування навчального закладу та згідно Статуту закладу на зборах потрібно обрати Раду школи. До складу Ради необхідно вибрати представників від вчителів, батьків, учнів.

ВИСТУПИЛИ:

1. Андріюк Людмила Василівна, вчителька початкових класів, яка запропонувала обрати до Ради школи: Пучко Олександру Василівну – директора школи, Пророчука Василя Петровича – сільського голову, Самокіщук Марію Андріївну – класного керівника 5 класу, Іванюк Людмилу Василівну – педагога-організатора.

2. Кімейчук Марія Миколаївна, член батьківського комітету, яка запропонувала обрати до Ради школи батьків: Олексюк Галину Миколаївну, Пророчук Віру Василівну.

3. Іванюк Людмила Василівна, педагог-організатор, яка запропонувала обрати до Ради школи учнів: Палійчук Христину, ученицю 9 класу, голову роду.

ВИРІШИЛИ: провести поіменне голосування за вибори членів Ради школи.

Результати голосування: кількість голосів: за - 56, проти - 0, утримались - 0.

Склад Ради навчального закладу відповідно до поданих пропозицій.

ІІ. СЛУХАЛИ: Пучко Олександру Василівну, директора школи, яка наголосила, що для належного функціонування ради навчального закладу потрібно обрати голову ради.

ВИСТУПИЛИ:

Олексюк Галина Миколаївна, мати учнів 6 та 8 класів, яка запропонувала обрати головою ради школи Пророчук Василину Василівну, яка в минулому навчальному році виконувала цей обов’язок і проявила себе, як здібний організатор.

ВИРІШИЛИ: провести вибори голови ради школи.

Результати голосування: кількість голосів: за - 56, проти - 0, утримались - 0.

Головою ради школи обрано Пророчук Василину Василівну.

ІІІ. СЛУХАЛИ: Пророчук Василину Василівну, голову Ради навчального закладу, яка наголосила, що для належного функціонування батьківського комітету та ради навчального закладу потрібно голову батьківського комітету.

ВИСТУПИЛИ:

Дійчук Галина Василівна, яка запропонувала обрати головою батьківського комітету Пророчук Віру Василівну, яка бере активну участь в житті школи і проявляє себе, як здібний і відповідальний організатор.

Результати голосування: кількість голосів: за - 56, проти - 0, утримались - 0.

ВИРІШИЛИ: Головою батьківського комітету обрано Пророчук Віру Василівну.

ІV. СЛУХАЛИ: Пучко Олександру Василівну, директора школи , яка подякувала батькам про допомогу у підготовці класних кімнат до нового навчального року, за допомогу у встановленні ігрового майданчика. Також ознайомила з основними заходами навчальної та виховної роботи в навчальному закладі у 2018/2019 н. р. Зупинилась на традиціях закладу та формуванні основних компетентностей учнів за програмою Нової української школи, нові підходи у навчанні.

ВИРІШИЛИ: Заходи річного плану роботи та плану виховної роботи навчального закладу погодити.

V. СЛУХАЛИ: Пучко Олександру Василівну, директора школи, яка повідомила, що харчування в їдальні розпочалось з першого дня навчання. Харчоблок був повністю підготовлений до приготування їжі. Підприємцем Колобейчук О.І. проведено поточний ремонт приміщення. Створена наказом керівника бракеражна комісія, яка перевіряє якість страв і веде відповідні журнали. В їдальні систематично готується перша, друга страви, є власна випічка. Тому всі учні одержують якісне гаряче харчування в їдальні.

ВИРІШИЛИ: Членам Ради навчального закладу, батьківському комітету, бракераж ній комісії систематично перевіряти якість харчування учнів в шкільній їдальні.

VІ. СЛУХАЛИ: Джуранюк Олену Миколаївну, заступника директора школи з навчально-виховної роботи, яка наголосила, що всі учні школи повинні були пройти медичний огляд під час літніх канікул. На даний час всі учні навчального закладу пройшли обстеження і пред’явили довідки. Без довідок до уроків фізкультури учні допускатися не повинні, тому всім батькам висловлюється подяка за своєчасне проходження медичного огляду учнями. ВИРІШИЛИ: своєчасно проходити медичний огляд і надалі.

VІІ.СЛУХАЛИ: Джуранюк Олену Миколаївну, заступника директора з навчально-виховної роботи, яка ознайомила батьків з наказом Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України про те, що учень, який пропустив заняття повинен представити довідку з лікувального закладу, а в разі пропуску без поважних причин батьки повинні пояснити це в записці, яка зберігається в особовій справі учня. Якщо на протязі 10 днів учень відсутній і немає документа, який підтверджує його хворобу, то адміністрація повинна скласти акт і передати до районного відділу освіти, молоді та спорту де будуть робитись відповідні висновки щодо того, як батьки займаються вихованням своєї дитини. Олена Миколаївна ознайомила батьків з необхідністю активізації їх щодо участі у вихованні та навчанні учнів. У своїй доповіді зупинилася на таких питаннях:

1.Інтерес до шкільного життя.

2. Виконання домашніх завдань.

3.Умови для занять.

ВИРІШИЛИ: 1. Батькам обов’язково представляти класним керівникам документ, який підтверджує відсутність учня на уроці.

2. Всім батькам систематично цікавитися успішністю дітей. Відвідувати уроки своїх дітей.

VІІІ. СЛУХАЛИ: Іванюк Людмила Василівна, педагог-організатор, яка повідомила, що в навчальному закладі створені відповідні умови для збереження здоров'я учнів: дотримується відповідний температурний та питний режим, в приміщеннях систематично проводиться вологе прибирання. По попередженню різних захворювань, запобігання враження різними вибухонебезпечними предметами проводяться бесіди, години спілкування.

ВИРІШИЛИ: Дотримуватись основних норм та правил безпечної поведінки учнів навчального закладу.

Голова зборів Пучко О.В.

Секретар зборів Самокіщук М.А.

Кiлькiсть переглядiв: 1398

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.