Мойсюк Мар’яна Іванівна

/Files/images/зображення_viber_2020-10-28_20-59-42.jpg

Освіта: Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника. Спеціаліст. Спеціальність: «Початкова освіта». Кваліфікація: вчитель початкових класів, практичний психолог в закладах освіти

Педагогічний стаж - 10 років

Посада – практичний психолог

Педагогічне кредо: «Вчитись важко, а вчити ще важче. Але не мусиш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще, то й сам сягнеш нової висоти.»

Мета психологічної служби школи: сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я та соціального благополуччя і надання психологічної та соціальної допомоги (підтримки) всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти. Психологічна служба забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, статевих та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для саморозвитку та самовиховання, виконанню освітніх і виховних завдань закладів освіти.

/Files/images/1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 703

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.