Результати освітніх конкурсів

«Олімпіс 2020 - Весняна сесія»
Городянська гімназія
Результати конкурсу з української мови і літератури
#УченьКласРівень
Результат
Випереджає1
Ступінь
1.Гринюк Златослава Григорівна22 клас83,51%56%II
2.Рибенчук Павло Іванович22 клас76,72%-III
3.Бович Михайло Тарасович22 клас73,53%-III
4.Самокіщук Андрій Володимирович22 клас64,2%-
5.Стефурак Володимир Миколайович44 клас83,33%87%II
6.Гринюк Ольга Юріївна88 клас76%93%I
7.Петричук Анна Василівна99 клас47,57%-
8.Самокіщук Юлія Лук'янівна99 клас47,35%-
Результати конкурсу з англійської мови
#УченьКласРівень
Результат
Випереджає1
Ступінь
1.Гринюк Златослава Григорівна22 клас100%100%I
2.Бович Михайло Тарасович22 клас99,2%91%I
3.Рибенчук Павло Іванович22 клас98,4%82%I
4.Самокіщук Андрій Володимирович22 клас93%-I
5.Стефурак Володимир Миколайович44 клас90,03%54%I
6.Угрин Наталія Петрівна55 клас62,34%-
7.Дійчук Іван-Богдан Васильович55 клас61,75%-
8.Гринюк Ольга Юріївна88 клас94,37%90%I
9.Петричук Анна Василівна99 клас53,47%-
10.Самокіщук Юлія Лук'янівна99 клас51,07%-
Результати конкурсу з математики
#УченьКласРівень
Результат
Випереджає1
Ступінь
1.Бович Михайло Тарасович22 клас97%86%I
2.Рибенчук Павло Іванович22 клас97%86%I
3.Гринюк Златослава Григорівна22 клас93,55%66%I
4.Самокіщук Андрій Володимирович22 клас72,05%-III
5.Стефурак Володимир Миколайович44 клас100%100%I
6.Угрин Наталія Петрівна55 клас96,6%91%I
7.Петричук Софія Василівна55 клас96,47%91%I
8.Ребенчук Вероніка Ігорівна55 клас76,48%-III
9.Дійчук Іван-Богдан Васильович55 клас69,36%-
10.Гринюк Ольга Юріївна88 клас85,73%81%II
11.Петричук Анна Василівна99 клас62,93%-
12.Самокіщук Юлія Лук'янівна99 клас53,65%-
Результати конкурсу з інформатики
#УченьКласРівень
Результат
Випереджає1
Ступінь
1.Рибенчук Павло Іванович22 клас100%100%I
2.Бович Михайло Тарасович22 клас99%98%I
3.Самокіщук Андрій Володимирович22 клас82,87%56%II
4.Стефурак Володимир Миколайович44 клас97%99%I
5.Угрин Наталія Петрівна55 клас98%99%I
6.Петричук Софія Василівна55 клас93,03%92%I
7.Дійчук Іван-Богдан Васильович55 клас92,48%91%I
8.Ребенчук Вероніка Ігорівна55 клас89,31%86%II
9.Самокіщук Юлія Лук'янівна99 клас47,36%-
10.Петричук Анна Василівна99 клас30,74%-
Результати конкурсу з біології та природознавства
#УченьКласРівень
Результат
Випереджає1
Ступінь
1.Бович Михайло Тарасович22 клас93,5%77%I
2.Самокіщук Андрій Володимирович22 клас93,17%75%I
3.Рибенчук Павло Іванович22 клас92,5%72%I
4.Стефурак Володимир Миколайович44 клас97,4%97%I
5.Угрин Наталія Петрівна55 клас79,94%50%II
6.Гринюк Ольга Юріївна88 клас82,73%96%I
7.Петричук Анна Василівна99 клас52,53%-
8.Самокіщук Юлія Лук'янівна99 клас50,92%-
1- «Випереджає» — скільки процентів учасників випереджає учень.
Дякуємо вчителям, які організували участь учнів в освітніх конкурсах «Олімпіс»:
Стефурак Галина Василівна
Дякуємо вчителям, учні яких отримали дипломи:
УчительПредмет
Андріюк Людмила ВасилівнаМатематика
Андріюк Людмила ВасилівнаБіологія, природознавство
Бурдяк Ганна ВасилівнаМатематика
Бурдяк Ганна ВасилівнаБіологія, природознавство
Гринюк Роксолана ГригорівнаАнглійська мова
Джуранюк Олена МиколаївнаУкраїнська мова і література
Пліхтяк Тетяна ТарасівнаБіологія, природознавство
Стефурак Галина ВасилівнаМатематика

Результати освітніх конкурсів «Олімпіс 2018 - Осіння сесія»

Городянська ЗОШ І-ІІ ступенів

Результати конкурсу з української мови і літератури

# Учень Клас Рівень Результат Випереджає1 Ступінь
1. Стефурак Володимир Миколайович 3 3 клас 92,87% 77% I
2. Гринюк Ольга Юріївна 7 7 клас 81,32% 87% II
3. Стефурак Роксолана Петрівна 9 9 клас 79,9% 96% I
4. Гордій Марина Юріївна 9 9 клас 65,56% 66%
5. Палійчук Христина Василівна 9 9 клас 53,67% -
6. Гатич Анастасія Віталіївна 9 9 клас 43,91% -

Результати конкурсу з англійської мови

# Учень Клас Рівень Результат Випереджає1 Ступінь
1. Стефурак Володимир Миколайович 3 3 клас 94,8% 65% I
2. Іванюк Віра Юріївна 5 5 клас 96,25% 86% I
3. Кабин Аліна Любомирівна 5 5 клас 91,6% 72% I
4. Гринюк Ольга Юріївна 7 7 клас 97,33% 93% I
5. Самокіщук Богдан Васильович 8 8 клас 96,2% 96% I
6. Олексюк Петро Петрович 8 8 клас 91,2% 85% I
7. Палійчук Христина Василівна 9 9 клас 98,75% 99% I
8. Стефурак Роксолана Петрівна 9 9 клас 98,75% 99% I
9. Гатич Анастасія Віталіївна 9 9 клас 96,2% 94% I
10. Гордій Марина Юріївна 9 9 клас 92,7% 85% I

Результати конкурсу з математики

# Учень Клас Рівень Результат Випереджає1 Ступінь
1. Стефурак Володимир Миколайович 3 3 клас 93,24% 76% I
2. Іванюк Віра Юріївна 5 5 клас 85,7% 70% II
3. Гринюк Ольга Юріївна 7 7 клас 80,11% 72% II
4. Самокіщук Богдан Васильович 8 8 клас 82,32% 78% II
5. Олексюк Петро Петрович 8 8 клас 67,21% -
6. Стефурак Роксолана Петрівна 9 9 клас 83,99% 74% II
7. Палійчук Христина Василівна 9 9 клас 81,66% 70% II
8. Гатич Анастасія Віталіївна 9 9 клас 78,33% 64% III
9. Гордій Марина Юріївна 9 9 клас 71% 50% III

Результати конкурсу з інформатики

# Учень Клас Рівень Результат Випереджає1 Ступінь
1. Стефурак Володимир Миколайович 3 3 клас 91,27% 63% I
2. Кабин Аліна Любомирівна 5 5 клас 96,5% 96% I
3. Іванюк Віра Юріївна 5 5 клас 92,27% 84% I
4. Гринюк Ольга Юріївна 7 7 клас 74,58% - III
5. Олексюк Петро Петрович 8 8 клас 77,82% 73% III
6. Самокіщук Богдан Васильович 8 8 клас 74,22% 60% III
7. Гатич Анастасія Віталіївна 9 9 клас 72,1% 60% III
8. Гордій Марина Юріївна 9 9 клас 71,63% 58% III
9. Палійчук Христина Василівна 9 9 клас 67,83% -
10. Стефурак Роксолана Петрівна 9 9 клас 66,22% -

Результати конкурсу з біології та природознавства

# Учень Клас Рівень Результат Випереджає1 Ступінь
1. Стефурак Володимир Миколайович 3 3 клас 93,83% 68% I
2. Гринюк Ольга Юріївна 7 7 клас 92,22% 91% I
3. Олексюк Петро Петрович 8 8 клас 92,81% 97% I
4. Самокіщук Богдан Васильович 8 8 клас 88,86% 91% I
5. Гатич Анастасія Віталіївна 9 9 клас 87,71% 90% I
6. Стефурак Роксолана Петрівна 9 9 клас 86,79% 89% II
7. Гордій Марина Юріївна 9 9 клас 85,08% 85% II
8. Палійчук Христина Василівна 9 9 клас 73,34% - III

1 - «Випереджає» — скільки процентів учасників випереджає учень.

Дякуємо вчителям, які організували участь учнів в освітніх конкурсах «Олімпіс»:

Лабачук Галина Василівна

Дякуємо вчителям, учні яких отримали дипломи:

Учитель Предмет
Бурдяк Ганна Василівна Українська мова і література
Бурдяк Ганна Василівна Математика
Бурдяк Ганна Василівна Біологія, природознавство
Джуранюк Олена Миколаївна Українська мова і література
Лабачук Галина Василівна Інформатика
Ониськів Галина Василівна Англійська мова
Пліхтяк Тетяна Тарасівна Біологія, природознавство
Стефурак Галина Василівна Математика

Докладніша інформація — www.olimpis.com.uа

Кiлькiсть переглядiв: 460

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.