Щиро вітаємо Вас на офіційному вебсайті Городянської гімназії!

Городянська гімназія

Тут Ви можете знайти корисну інформацію про наш заклад освіти, новини зі шкільного життя.

/Files/images/10.11.png

ЯК ВИЖИТИ ПІД ЧАС НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ТА ПІД ЧАС ВІЙНИ

Оновлений розклад дзвінків в Городянській гімназії під час дистанційного навчання 5-9 класи

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН РОЗКЛАД ДЛЯ УЧНІВ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

/Files/images/14.03.png

Онлайн реєстрація учнів ЗЗСО на навчання з числа внутрішньо переміщених осіб

ОГОЛОШЕННЯ

З 07 лютого 2022 року освітній процес в Городянській гімназії в 5-9 класах відновлюється в звичайному режимі

/Files/images/clipboard_image_7ff757321a7b1d39.png

/Files/images/clipboard_image_40fe2ed44d519e59.png

/Files/images/0612.png

/Files/images/Для 01.11.png

Щорічно в першу неділю жовтня відзначається День вчителя–важливе свято, яке шанує нелегку працю вчителів.

Вчитель – це більше, ніж професія. Це горде звання, яке несуть найпочесніші. До них належите й ви. Нехай вчительські будні дарують вам силу-силенну приємних миттєвостей, а всі труднощі розчиняються у веселому вихорі ентузіазму та цілющого оптимізму.

/Files/images/photo_2021-10-03_10-43-52.jpg

1 вересня - дуже хвилюючий день для школярів і вчителів. Найбільше переживають діти-першокласники та їхні батьки. Хтось з радістю зустрічає цей день, а хтось сумує про літо, що пішло. Але бути байдужим до цієї дати неможливо. Бажаємо величезного бажання вчитися і пізнавати. Легкості в новому навчальному році. Дружної атмосфери, цікавих подій, чудових відміток і постійного прагнення бути краще, ніж вчора. Успіхів, удачі, здоров'я, терпіння і чудових результатів!

/Files/images/241089801_121897686858078_431666230615278309_n.jpg

Спорт – запорука здоров’я вашої дитини!

/Files/images/спорт.png

Перед кожним новим навчальним роком батьки міркують над тим, до якого гуртка чи секції віддати дітей.

Не секрет, що спорт дуже корисний і корисний не тільки для дорослих, а і для дітей. Дехто може сказати, що займатись спортом дітям не потрібно, адже вони ведуть дуже активний спосіб життя. Проте спорт допомагає дитині не тільки стати здоровішою та зміцнити імунітет, але й набратись впевненості, вольових якостей, навчитись дисципліні та взаємодії з однолітками.

Нова українська школа визначає десять ключових компетентностей. Особливе місце займає компетентність здоров’язбереження.

В 2021-2022 навчальному році наш заклад буде працювати над науково-методичною проблемою «Створення інноваційного здоров’язбережувального освітнього середовища як основна умова формування життєвої компетентності здобувачів освіти». Для цього дирекцією гімназії в навчальний план освітньої програми упроваджено факультативи та спецкурси спортивного та оздоровчого напрямів для учнів 1-9 класів. Педагогічний колектив буде працювати за моделлю здоров’язберігаючого середовища, найбільш значимими компонентами якої є створення комфортних умов навчання (розклад уроків, перерв, режимні моменти), використання оздоровчих методик, які регулюють рухову активність, і прийомів реабілітації розумової і фізичної працездатності. Відстеження рівня здоров’я школярів та його аналізу дозволять спрямувати освітній процес на збереження та зміцнення їх здоров’я.

Щодня учні 1-9 класів будуть мати можливість безкоштовно відвідувати спортивні заняття під час уроків та спортивні секції у післяурочний час.

У чому ж полягає користь спорту для дітей?

1. Займаючись спортом, дитина розширює свій кругозір, самовдосконалюється, формує корисні риси своєї індивідуальності, що в майбутньому допоможе здобути їй певних висот.

2. Заняття спортом покращують емоційний стан дитини. Спорт допомагає від психологічної перевтоми, покращує емоційний стан дитини та в цілому підвищує загальне самопочуття.

3. Спорт надає впевненості в собі. Займаючись спортом, дитина стає витривалішою, починає легше долати навантаження в буденному житті. Дитина починає ставити свої маленькі цілі і досягати їх.

4. І, звичайно, регулярні заняття спортом допоможуть не тільки покращити фізичний стан дитини, але й допомогти при лікуванні захворювань. Займаючись спортом, у дітей покращується зір, імунітет, зміцнюється сон, стимулюється робота серця, вдосконалюється опорна-рухова система та зміцнюється вестибулярний апарат.

Окрім цього,спорт подарує нових друзів і товаришів, займе час дитини і не дозволить їй байдикувати.

На дітей чекають високоосвічені молоді та досвідчені вчителі, які своєю професійною майстерністю допоможуть отримати високі знання у стінах нашого закладу освіти. Мала кількість дітей у класах дозволить звернути увагу на кожну дитину, знайти необхідний підхід, який буде сприяти розкриттю в дитини того потенціалу, який у ній закладений.

Хто турбується за зміцнення здоров’я своїх дітей та здоровий спосіб життя з нетерпінням чекаємо на Вас у стінах нашої гімназії.

Адміністрація та педагоги.

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками, Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Щиро дякуємо педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

/Files/images/останній.jpg

Наказ МОН про звільнення від проходження ДПА учнів 4 і 9 класів у 2020/2021 н.р.

ОГОЛОШЕННЯ

18 червня 2021 року в Народному домі села Город відбудуться загальні збори педагогічного колективу, батьківського комітету, піклувальної ради та громадськості, на яких буде проведено звіт директора про діяльність закладу в 2020-2021 навчальному році. Вхід до приміщення можливий з дотриманням карантинних вимог.

/Files/images/0Оголошення.png

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги батьків!

З 19 квітня 2021 року в Городянській гімназії розпочинається приймання заяв про зарахування дітей до 1 класу. Заяви бажано подати до 31 травня.

Для зарахування дитини до гімназії необхідно :

- заява батьків;

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о (у випадку подання копії медичної довідки, оригінал має бути подано до 31 травня).

Заяви можна подати директору гімназії або заступнику директора з навчально-виховної роботи в будь-який робочий день з дати початку приймання заяв.

Звертаємо увагу батьків, що вхід до гімназії можливий виключно в засобах індивідуального захисту (захисних масках або респіраторах).

З 12 квітня 2021 року в 5-9 класах Городянської гімназії відновлюється очне навчання.

/Files/images/000 Оголошення.png

/Files/images/36ого.png

Посилання на вкладку школи "Дистанційне навчання"


Розпорядження районної адміністрації щодо закріплення території обслуговування

У зв’язку із встановленням на території Косівського району з 31 серпня 2020 року «червоного» рівня епідемічної небезпеки, наказу відділу освіти Косівської райдержадміністрації від 31.08.2020 № 62 «Про встановлення гнучкого режиму робочого часу в закладах освіти району» та забезпечення безпечних умов праці, дирекція Городянської гімназії затвердила наказ від 31.08.2020 №41 «Про встановлення гнучкого режиму робочого часу в закладах освіти району»
/Files/images/зображення_viber_2020-09-27_17-29-34.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.